Strona główna » BLOG » Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów! » Strona 2

Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów!

Najpiękniejsze filmy o miłości do zobaczenia na Netflixie

31. Walentynki

Co tu dużo mówić, Bradley Cooper. Ha, dla mnie tyle wystarczy, by odpalić romantyczny film i być zadowloną. Można powiedzieć, że troszkę przypoina „Love Actually”, z tą różnicą, że wątki bohaterów nie łączą święta, a alentynki.

32. Do wszystkich chłopców, których kochałam

O lol! Aż wstyd się przyznać, że to oglądałąm. Mąż zasnął pokwadransie, ale mnie to rozerwalo. Nastolatkowe glupotki, jesli lubisz klimat mlodzieżowych love story, to wkręcisz się. Byłe miłości głównej bohaterki, otrzymują jej listy z wyzynaniem miłości, które nie mialy nigdy ujrzeć światla dziennego.

33. Ostatni Paradiso

Nieszczęśliwa miłość kochanków, przypominająca historię Romea i Julii, osadzona wlatach 50. Do tego piękna, sloneczna i zmuslowa Italia. Idealne tło dla każdego romansu. Dużo pięknych kadrów i wzruszajaca lekcja historii o Włoszech w jednym.

34. Miłość pod jednym dachem

Typowa aż do bólu historia romantyczna. Z tą małą różnicą, że ogląda ją się miło, lekko i przyjemnie. Pani dyrektor zarządzajaca hotelem w oplakanym stanie znajduje nie tylko fachowca, ktory uratuje jje biznes, ale również doda koorytu jej życiu.

35. Dla ciebie wszystko


Melodramat i chochotlosu w jednym. Co byś zrobiła, gdybyś na pogrzebie przyjaciół spotkała byłego kochanka? Mało tego, gdyby wasz romans przeżył istny renesans?

36. Duma i uprzedzenie

Film powstał na podstawie kultowej książki. Ten kto kocha Kaire Kniglthy i produkcje kostiumowe przepadnie bez reszty. Osobiście uwielbiam i polecam.

37. Miłość gwarantowana

Bardzo aktualna historia typowa dla komedii romantycznych. Piękna pani prawnik, zakocuje się w swoim kliencie. Piaknterii dodaje fakt, że on zajmuje się portalem randkowym. Lekki, przyjemny i z happy endem.

38. Zakochany bogacz

Teto (główny bohater) zatrudnia się w firmie swojego ojca, udając chłopaka z biednej rodziny. Wkrótce poznaje Paulę, w której się zakochuje. Owrócona i wspólczesna wersja „Kopciuszka”.

39. Zanim odejdę

Z pozoru idealne życie Samathy, zmienia się gdy ulega wypadkowi. Dobrze znany motyw z innyh filmów. Bohaterka przeżywa codziennie od początku ten am dzień próbując zmienić bieg zdarzeń.

40. Holiday

Myślę, że poza „Love Actually”, to drugi film o miłości, który obejrzałam bardzo wiele razy w życiu. Nic odkrywczego w historii głównych bohaterów nie ma. Ale każda z nas, marzy o takiej szalonej, odrealnionej i totalnie romantycznej milości, chociażm raz w życiu. No i Jude Law…

Strony: 1 2 3

12 komentarzy do “Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów!”

 1. Sporo tych filmów nagromadziłaś. Bardziej podoba mi się wersja dla panów.
  Widziałam Lolitę i Avatara. Mogą być. Poza tym raczej nie przepadam ani za książkami
  ani filmami, których głównym tematem jest miłość. Zdecydowanie bardziej lubię tajemnice.

  1. Pingback: Moja toja wina Beata Majewska

  2. Pingback: Sierra Burges jest przegrywem

  3. Pingback: Czy istnieje recepta na szczęśliwy związek? ~ NieidealnaAnna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *