Strona główna » BLOG » Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów! » Strona 3

Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów!

Najpiękniejsze filmy o miłości do obejrzenia na HBO GO

41. Titanic

Wydaje mi się, że tej pozycji nie muszę nikomu przedstawiać. Jak marzysz o trzygodzinnym seansie, to zaopatrz się w wino i przekąski, oraz chusteczki.

42. Skazani na siebie


Doczekaliśmy się chyba pierwszej komedii o realiach par w pandemii. Zakochani się rozstali, ale przez lockdown i koronę są skazani na własne towarzystwo. Co z tego wyniknie?

43. Kocha, lubi, szanuje

Wspaniałe życie Cala Weavera rozpada się, gdy dowiaduje się, że żona go zdradza. Po wielu latach małżeństwa znowu umawia się na randki. Pomaga mu w tym młody Jacob. W roli głównej Steve Carell, który zawsze jest gwarantem śmiechu i dobrej zabawy.

44. Z dala od zgiełku

Trójkąt miłosny, a właściwie czworokąt. Klasyczna historia, w której o miłość głównej bohaterki, zabiega aż trzech różnych mężczyzn. Ekranizacja powstała na podstawie książki. Umili wieczór fanom filmów kostiumowych.

45. Alfie

Boskie Jude Law w roli playboya, ktory co noc ma inną partnerkę. W końcu ponosi konsekwencję swoich zachowań. Czy zakocha się i dostanie drugą szansę? Uwielbiam ten film, ale nie jestem obiektywna bo kocham tego aktora.

46. Uziemieni na gwiazdkę

Niby wszystko miłe, ładne i idealnie wpisujące się w klimat komedii romantycznej ze świętami w tle, ale trochę przydługie. Happy End, ładna para, ładne obrazki, jak ktoś lubi takie lajtowe historie, to można obejrzeć.

47. Niemoralna propozycja

Gwiazdorska obsada i wybór Zofii. Czy ratować budżet rodziny, czy nie naruszać idealnej, wymarzonej wręcz relacji z mężem? Jeśli nie znasz tego filmu, koniecznie nadrób. Uwielbiam do niego wracać. Mimo, że ma prawie 30 lat nadal wzbudza wer mnie emocje.

48. Zakochana złośnica

Kocham ten film i totalnie kojarzy mi się z domem rodzinnym. Oglądaliśmy go często z bratem. Zakochana nastolatka, owa złośnica w końcu zostaje poskromiona. Cudowna komedia romantuyczna, w starym stylu!

49. Aurora

Zasypana śniegiem fińska Laponia. Imprezowiczka Aurora spotyka na swojej drodze irańskiego imigranta Dariana. Mężczyzna z miejsca prosi ją o rękę, by uniknąc deportacji. Aurora odrzuca ofertę, ale obiecuje pomóc. Po czasie okazuje się, że tych dwoje jednak ma się ku sobie, ale jest już za późno na zmianę decyzji.

50. Do szaleństwa

Studentka będąca na wymianie zakochuje się w Amerykaninie. Gdy jej wiza traci ważność, kochankowie zostają rozdzieleni. Mim9o wielu problemów prawnych, walczą i próbują być razem. Czy im się uda?

Najpiękniejsze filmy o miłości w moim subiektywnym rankingu za Tobą. Które tytuły znasz? Czego zabrakło? Co mi polecasz?

Nie przegap nowości na blogu:

Strony: 1 2 3

12 komentarzy do “Najpiękniejsze filmy o miłości, aż 50 rewelacyjnych tytułów!”

 1. Sporo tych filmów nagromadziłaś. Bardziej podoba mi się wersja dla panów.
  Widziałam Lolitę i Avatara. Mogą być. Poza tym raczej nie przepadam ani za książkami
  ani filmami, których głównym tematem jest miłość. Zdecydowanie bardziej lubię tajemnice.

  1. Pingback: Moja toja wina Beata Majewska

  2. Pingback: Sierra Burges jest przegrywem

  3. Pingback: Czy istnieje recepta na szczęśliwy związek? ~ NieidealnaAnna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *