Strona główna » O MNIE

O MNIE

Cześć! Nazywam się Anna Chomiak i motywuję kobiety do życia według własnych zasad, bez spełniania cudzych oczekiwań.

Pokazuję im, że nie muszą być IDEALNE, aby być SZCZĘŚLIWE. Sama czuję się ze sobą dobrze i nie potrzebuję do tego żadnych filtrów. Wspieram i staram się zrozumieć wszystkich, którym dostało się od życia, udowadniając, że z najgorszych doświadczeń można wynieść cenną lekcję. Wzruszam, motywuję do działania, nie unikam tematów tabu. Biorę życie takie, jakie jest. Nie boję się patrzeć na świat w odcieniach szarości, chociaż na co dzień zwykle wybieram róż.

Co zyskujesz czytając Nieidealnąannę?

Czytelnikom gwarantuję rollercoaster emocji i nie daję zapomnieć o tym, co najważniejsze. Nakłaniam do zmniejszenia tempa życia, z jednoczesnym zwiększeniem uważności i dbaniem o własne zasady. Nie uważam, że empatia „to taka zupa z Azji”, a asertywność jest tylko dla wybranych. Do każdego podchodzę z szacunkiem, wyrozumiałością i sercem, bo tak sama chciałabym być traktowana. Niezwykła emocjonalność jest moją cechą charakterystyczną. Dlatego albo się we mnie zakochasz i zostaniesz na dłużej, ale odejdziesz bezpowrotnie. Gwarantuję jednak: nie da się obok mnie przejść obojętnie.

Co mnie wyróżnia na tle innych?

Gdy rozmawiasz ze mną lub czytasz bloga masz wrażenie, że znamy się od lat? Nic dziwnego! Staram się mówić do ludzi wprost, jak do przyjaciół. O wszystkim: emocjach, przeżyciach, doświadczeniach, bez fałszu i „politycznej poprawności”. Od początku pracy z blogiem i w social mediach dbam, by każdy czuł się u mnie swobodnie, niczym na przysłowiowej kanapie. Tak jakbyśmy były koleżankami, plotkującymi przy ulubionej kawie. Nieidealnaanna to blog osobisty z elementami lifestylu, parentingu, kultury i innych dziedzin życia, które uznaję za inspirujące. Nie lubię ograniczeń, nie podążam ślepo za tłumem. W związku z tym, że urodziłam się w Białymstoku, z wyboru zostałam Warszawianką, a na stałe mieszkam w Pruszkowie jestem bardzo otwarta na świat.

Kim są moje Czytelniczki?

Czytelniczki bloga to kobiety z poczuciem humoru, sercem na dłoni i nieprzeciętną inteligencją. Wiadomo, ciągnie swój do swego! Rozpiera mnie duma kiedy patrzę na ich zaangażowanie. Od razu mam mnóstwo energii do działania. A teraz zrób sobie ulubioną kawę i zacznij czytać bloga. Od tego (i dla Ciebie) przecież tutaj jestem.