Strona główna » BLOG » Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni. » Strona 2

Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni.

Gruba Paniusia

W waszym dziale zatrudniają nową koleżankę. Jesteś ciekawa kto to będzie. Świeża, bo tak teraz o niej mówicie, wydaje się być bystra, dobrze zorganizowana, a o tego jest naprawdę miła i zabawna. Jest jeden detal, który ci w niej przeszkadza. Jest trochę za gruba. Widać, że jest zadbaną, piękną kobieta, ale kilka kilogramów za dużo odbiera jej urok. Totalnie nie rozumiesz, że męska część działu robi do niej maślane oczy i nerwowo chichocze jak wchodzi do pokoju. Pewnie kręcą z tej grubaski bekę, gdyby trochę schudła, byłaby nawet ładna, ale tak? Odczuwasz wielkie zażenowanie i idziesz dopić swoje latte na mleku sojowym.

Taka to pożyje – zarabia siedząc
w domu z dzieckiem

Myślałaś, że cię skręci jak się dowiedziałaś, że Anka nie wraca po macierzyńskim do korpo. Nie sądziłaś, że tak jej odbije na punkcie dziecka. Chodzą słuchy, że znów jest w ciąży. Masakra, a mogła zrobić karierę… Nawet przez sekundę nie pomyślałaś, że to była jej świadoma decyzja. Fakt, że jest matką dodał jest skrzydeł i w końcu zaczęła robić to o czym zawsze marzyła. Pracuje zdalnie w domu, ale uwaga sama jest sobie sterem i okrętem, odeszła z korpo na dobre. Dawno już jej nie widziałaś, ale z Facebooka wiesz, że cały czas chodzi po jakiś bankietach. Ciekawe, że skoro tak dobrze czuje się w roli matki, to dlaczego cały czas ciąga się po eventach?! Pewnie ma dość matkowani i tęskni za dawnym życiem. Ciekawe, czy z jej tej „firemki” da się w ogóle wyżyć? Pewnie mąż na nią i dzieci haruje, taka to sobie pożyje, znalazla sobie naiwnego.

Pages: 1 2 3 4

2 myśli na “Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni.”

  1. Pingback: Mamy Wolne - NieidealnaAnna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *