Strona główna » BLOG » Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni. » Strona 4

Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni.

Wychodzenie na eventy to czasem jedyna motywacja by się odgruzować, umalować i wyjść do ludzi w średniej wieku powyżej trzech lat. Praca w domu z dziećmi nie jest usłana różami, ale daje dużo satysfakcji i jest moją, tylko moją decyzją.

Chciałabym być utrzymanką mojego męża, ale aż tak dobrze (jeszcze) nie zarabia. Grube laski też mogą się komuś podobać, znam nawet jednego faceta, który jest pełen władz umysłowych i postanowił z takowa wziąć ślub (nawet dwa) i założyć z nią rodzinę. Pytanie o to ile zarabiam i czy da się wyżyć z bloga po prostu przemilczę, bo nie są ani zabawne, ani na miejscu. Kolejnym razem zanim ja ocenisz weź policz do pięciu, ale lepiej od razu do stu i pomyśl o tym dlaczego to robisz? Ona jest problemem, czy tak naprawdę to Ty masz z nią problem?

Pages: 1 2 3 4

2 myśli na “Zapuszczona Matka Polka, znerwiocowana Pani Domu, a może leniwa Utrzymanka męża? Śprawdź, jak oceniają cię inni.”

  1. Pingback: Mamy Wolne - NieidealnaAnna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *